Гуртожиток

Життя в гуртожитку  – це окремий сюжет для твоєї книги молодості, зроби його цікавим!

    Коледж має в своєму розпорядженні гуртожиток, який призначений для розміщення студентів з різних міст і містечок денної форми навчання, абітурієнтів під час вступних випробувань та на період сесій студентів заочної форми навчання.

   Час проживання у гуртожитку для більшості юнаків та дівчат співпадає з періодом становлення, формування характеру, поглядів, звичок, із зміною умов життя, системи стосунків з оточуючими.

    Будівля гуртожитку коледжу має 4 поверхи і розташована на території навчального закладу. Загальна кількість місць у гуртожитку – 360. Гуртожиток має блочну систему. Студенти проживають у дво-, трьо- та чотирьохмісних кімнатах. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, шафами, тумбочками, столами та стільцями.

     На кожному поверсі гуртожитку є кухня з електричними плитами. В гуртожитку є тренажерна кімната, душова кімната, камера схову; проведено Інтернет. Для комфортного проживання та навчання студентів обладнано кімнати для самопідготовки, для роботи студентської ради гуртожитку, актова зала; працює міні-пральня.

  Керівництво коледжу проводить постійну роботу щодо покращення умов проживання студентів у гуртожитку. Вся робота коменданта та вихователя спрямована на виховання студентів у дусі патріотизму, національної гідності, любові до праці, гордості за свою професію.

   Студентська рада гуртожитку приймає активну участь у вирішенні нагальних організаційних питань, пов’язаних зі створення належних санітарно-гігієнічних умов проживання студентів; доводять через старост секцій важливу інформацію про організацію прибирання на секціях, проведення свят та розваг.

   Місця у гуртожитку надаються усім студентам, які цього потребують, при цьому студенти І курсу поселяються в гуртожиток у першу чергу. Позачергове отримання місця у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та студенти із числа зареєстрованих внутрішньо-переміщених осіб.

    Вартість місця проживання у гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості обов’язкових побутових послуг.