Історія коледжу

Свою діяльність навчальний заклад розпочав у далекому 1929 році, коли було організовано сільськогосподарський технікум ім. Петровського із зоотехнічним відділенням. у 1945 році було відкрито відділення «Агрономія», а у 1948 році – відділення «Механізація». За післявоєнні роки до технікуму були приєднані інші навчальні заклади: Полтавська школа по підготовці голів колгоспів (1956 рік), Красногорівський сільськогосподарський технікум (1978 рік), Писарівський зоотехнікум (1978 рік).

За часи свого існування навчальний заклад змінював назви відділень, їх склад. 1998 року наказом Міністерства агропромислового комплексу №154 радгосп-технікум перейменований у Березоворудський державний аграрний технікум. В цьому ж році на базі технікуму створено регіональний навчально-практичний центр з підготовки спеціалістів та перепідготовки працівників агропромислового комплексу.

У 2005 році в Березоворудському технікумі відбулася реорганізація.

Остання якісна зміна відбулася 2006 року, коли, згідно з наказом Міністерства аграрної політики України, він був реформований у Березоворудський технікум Полтавської державної аграрної академії.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 р. № 87-р. «Про передачу цілісних майнових комплексів навчальних закладів та державних установ до сфери Міністерства освіти і науки України» Коледж передано зі сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України до Міністерства освіти та науки України. Наказом Міністерства освіти і науки України № 407 від 17.03.2017 року навчальний заклад став називатися Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії. Наказом Міністерства освіти і науки України № 686 від 25.05.2020 року навчальний заклад став називатися Відокремлений структурний підрозділ «Березоворудський фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії».