201 Агрономія

   Професія агронома передбачає широке коло обов’язків і високу відповідальність за хліб, за квітучі сади, за збереження землі для майбутніх поколінь. Це фахівці, зелені цехи яких розкинуті просто неба, це технологи, практики, дослідники, універсальні працівники.

Що на вас чекає під час навчання:

Сучасні інструменти

Ви отримаєте теоретичні та практичні навички та уміння з обраної спеціальності 201 Агрономія, які зможете використовувати у роботі.

Можливість навчатися на заочній формі

Ви можете обрати зручну для вас форму навчання – денна чи заочна

Зручний час для навчання

Заняття знаходяться на навчальній платформі Google Classroom, де ви зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік.

Практичні домашні завдання

Ви відразу відпрацьовуєте отримані знання на практиці, під час навчання отримаєте досвід, необхідний для роботи за фахом

Викладачі-практики

Ви навчаєтеся у фахівців з багаторічним досвідом, які співпрацюють з великими компаніями, відслідковують тренди, професії та сортують знання в зрозумілому алгоритмі для вас.

Персональний куратор

За вами закріплюється викладач, який супроводжує вас протягом усього навчання. Куратор завжди готовий допомогти вам з усіх питань - від процесу навчання до практичних порад.

Хто вас навчатиме:

Що Ви отримаєте під час навчання:

   Новітні навчальні методики від провідних викладачів забезпечують можливість ґрунтовного опрацювання класичних  поглядів, а також дозволяють розвивати у здобувачів фахової передвищої освіти (студентів) власні погляди на економічні виклики сьогодення. Навчальний процес передбачає застосування різних навчальних інструментів з урахуванням надбань нової цифрової епохи.

  Ефективність навчального процесу досягається інтегруванням сучасних онлайн-технологій та застосування різних методів викладання для кращого доступу до освітнього контенту та повноцінного опанування нових знань та практичних навичок.

  Кожний здобувач фахової передвищої освіти (студент) має змогу крок за кроком реалізовувати своє бачення своєї кар’єри та професійного розвитку, здійснюючи власний вибір курсів та коригування навчальної діяльності. Побудова бажаної траєкторії навчання дозволить експериментувати із освітніми напрямами, запропонованими для вивчення.

  Застосування сучасних стратегій комунікації відносин між викладачами та здобувачами фахової передвищої освіти (студентами) передбачає обговорення матеріалу та подолання можливих складнощів у змішаному форматі лекцій / відеолекцій та інтервʼю упродовж всього періоду навчання.

 • тракторист-машиніст категорії «А1», «А2»;
 • водій автотранспорту категорії «В» і «С»;
 • квітникар-озеленювач;
 • оператор комп’ютерного набору.
 • Тракторист-машиніст категорії «А1», «А2»;
 • Водій автотранспорту категорії «В» і «С».

   У позаурочний час працюють предметні гуртки, спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.), гуртки художньої самодіяльності (вокальний, танцювальний, драматичний).

   Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

   Практичне навчання проходить на колекційно-дослідному полі, одному з найкращих а Україні, де вирощується понад 2000 видів і сортів с/г культур та декоративних рослин.

   Технологічну і виробничу практику студенти проходять в сучасних аграрних та фермерських господарствах, на передових підприємствах, з якими підписані договори/меморандуми про співпрацю («Zinka», КЕРНЕЛ, ТОВ «АгроКІМ», ТОВ «Баришівська зернова компанія» та ін.)

 • Атестат про повну загальну середню освіту (для випускників БЗСО);
 • Диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка.

  Продовжити навчання на третьому курсі Полтавського державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Сумського національного аграрного університету.

 • лінійного та провідного агронома господарства;
 • агронома-дослідника;
 • агронома-консультанта з виробництва і переробки продукції рослинництва;
 • квітникаря-озеленювача;
 • спеціаліста з ландшафтного дизайну

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує.

  Мінімальний прохідний бал для першого курсу у 2023 році на бюджет – 100 (з національного мультипредметного тесту) + мотиваційний лист; для скороченого терміну навчання – мотиваційний лист.

Для вступу на 1 курс на основі ПЗСО: 

потрібно мати результати ЗНО/національного мультипредметного тесту та мотиваційний лист для бюджетної форми навчання; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

Для вступу після коледжу: потрібно мати диплом кваліфікованого робітника + мотиваційний лист на бюджет; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

   Вартість навчання залежить від форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті коледжу. Наразі вартість навчання складає: денна форма навчання – 5000 грн за рік, заочна форма навчання – 400 грн за рік.

  Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

   Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті коледжу будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

   Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

   У позаурочний час працюють спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.),

   Інформацію щодо особливостей вступу чи навчання можна отримати за телефоном

+380967891716 Наддолінна Алла Іванівна