201 Агрономія

201 Агрономія

Отступ первой строки

Професія агронома передбачає широке коло обов’язків і високу відповідальність за хліб, за квітучі сади, за збереження землі для майбутніх поколінь. Це фахівці, зелені цехи яких розкинуті просто неба, це технологи, практики, дослідники, універсальні працівники. Відділення «Агрономія» свою історію починає з 1934 року. За цей час агрономічне відділення з невеличкого осередку переросло у потужний високопрофесійний колектив, який підготував понад 4-х тисяч спеціалістів.

На відділенні створені всі умови для отримання міцних знань студентів: 100% забезпеченість літературою в бібліотеці, аудиторний фонд, інформаційні засоби навчання.

Необхідні професійні знання і практичні навички студенти засвоюють в спеціальних лабораторіях агрохімії, ґрунтознавства, землеробства, рослинництва, плодоовочівництва, зберігання і переробки продукції рослинництва.

Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

У позаурочний час працюють предметні гуртки, спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.), гуртки художньої самодіяльності (вокальний, танцювальний, драматичний).

Практичне навчання проходить на колекційно-дослідному полі, одному з найкращих а Україні, де вирощується понад 2000 видів і сортів с/г культур та декоративних рослин.

Технологічну і виробничу практику студенти проходять в сучасних аграрних та фермерських господарствах, на передових підприємствах, з якими підписані договори/меморандуми про співпрацю («Zinka», КЕРНЕЛ, ТОВ «АгроКІМ», ТОВ «Баришівська зернова компанія» та ін.)

Після закінчення коледжу випускники мають право продовжувати навчання на третьому курсі Полтавської державної аграрної академії, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Сумського національного аграрного університету та інших навчальних закладах.

Випускники працевлаштовуються на посади:

  • лінійного та провідного агронома господарства;
  • агронома-дослідника;
  • агронома-консультанта з виробництва і переробки продукції рослинництва;
  • квітникаря-озеленювача;
  • спеціаліста з ландшафтного дизайну