3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога, музиканта, політолога.

Г. С. Сковорода і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Прилучитися до його мудрості, світлого поетичного слова справа честі і для нас. Ми маємо щасливу нагоду пройтися стежками його життя, перечитати сторінки його творів. Наш коледж запрошує до перегляду матеріалів та ознайомлення із творчістю визначного українця усіх охочих.

У бібліотеці коледжу експонується тематична виставка «Невтомний шукач свободи і щастя», яку підготували працівники бібліотеки Галина Овчаренко-Шовкопляс та Софія Черненко.

Від admin