Зима не стає на заваді викладачам та здобувачам освіти агрономічного відділення ВСП “Березоворудський фаховий коледж ПДАУ”. Студенти відділення на чолі з Краснюком В.М та Рогочою Н.А. і завідувачем фітолабораторії закладають досліди з овочівництва та квітникарства у фітолабораторії коледжу, яка обладнана згідно вимог аграрної науки і відповідає всім критеріям дослідницької роботи.
    Зі студентами 3-4-х курсів закладено досліди:
1. Вплив світлового режиму на ріст і розвиток розсади овочевих культур (ранні сорти капусти, перцю, цвітної капусти, помідорів вітчизняної та голландської селекції).
2. Стартовий вплив мінеральних добрив, збагачених мікроелементами, на ріст і розвиток овочевих культур.
3. Зимова вигонка тюльпанів із використанням методу охолодження цибулин.
   Результати дослідів стануть основою написання методичних рекомендацій з вирощування розсади овочевих культур та декоративних, зокрема, квіткових рослин, для тих, хто займається чи має бажання займатись цією справою.
    Студенти коледжу отримують вміння і практичні навички, необхідні для успішної роботи в аграрній галузі чи для відкриття власної справи.