6 травня викладачі кафедри фізичної культури Віталій Бричка, Олександр Качур провели першість коледжу з настільного тенісу, зібравши найспритніших гравців серед студентів та викладачів.
Це був день драйву, чітких подач та щирих усмішок. Турнір пройшов у дружній, але водночас конкурентній атмосфері. Учасники демонстрували неабияку швидкість реакції, технічність ударів та справжню волю до перемоги. Кожна партія була сповнена емоцій та видовищних моментів.
За підсумками змагань було визначено переможців: перше місце виборов – Колесов Єгор (група 2а-134), друге – Попович Ростислав (група 2м-142), третє – Сергієнко Євгеній (група 2м-142). Вітаємо переможців!
Бажаємо нових спортивних досягнень та невичерпної енергії!
Особливо приємно відзначити активну участь викладачів: Оксана Тимощук, Сергій Тимощук, Віктор Кульковець впевнено змагалися нарівні з юнаками та показали відмінні результати.
Спорт — це здоров’я, а настільний теніс — це ще й море задоволення!














