14 травня 2026 року в нашому закладі, у рамках гурткової роботи, викладачем Наталією Грищенко була проведена вікторина «Математичний олімп» для студентів І курсу. ![]()
Учасники працювали в командах, відповідали на запитання, розв’язували логічні задачі та змагалися у кількох захопливих раундах.
Студенти продемонстрували:
швидкість мислення
командний дух
кмітливість та ерудицію
Захід подарував усім позитивні емоції, гарний настрій та ще раз довів, що математика може бути цікавою й захопливою!










