204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

   Тваринництво, як і раніше вважається одним з найприбутковіших напрямів підприємницької діяльності, тому що виробництво їжі ніколи не втрачає актуальності. М’ясо, молоко, яйця – все це завжди користується попитом, незалежно від економічної ситуації.

Що на вас чекає під час навчання:

Цікаве сучасне навчання

В аудиторіях, навчальних лабораторіях, на виробництві, з використанням платформи Google Classroom для кращого засвоєння матеріалу у зручний для Вас час

Викладачі-практики

Ви одержуєте теоретичні знання від висококваліфікованих професіоналів-практиків з багаторічним досвідом і закріплюєте їх у лабораторіях та на виробництві під час проходження практик та стажування

Диплом міжнародного зразка

По закінченню навчання за обраною спеціальністю ви отримаєте диплом всеукраїнського зразка. Це в рази збільшує ваші шанси на успішне працевлаштування.

Персональний куратор

Вам надає допомогу куратор (викладач) у вирішенні будь-якого питання протягом усього періоду навчання

Сучасні інструменти

Новітні методики у викладанні навчального матеріалу у тісному поєднанні з практикою. Залучення до тематичних лекцій стейкхолдерів.

Власний графік навчання

Заняття знаходяться на навчальній платформі Google Classroom, де ви зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік.

Хто вас навчатиме:

Наші переваги:

  Ефективність навчального процесу досягається інтегруванням сучасних онлайн-технологій та застосування різних методів викладання для кращого доступу до освітнього контенту та повноцінного опанування нових знань та практичних навичок.

  Застосування сучасних стратегій комунікації відносин між викладачами та здобувачами фахової передвищої освіти (студентами) передбачає обговорення матеріалу та подолання можливих складнощів у змішаному форматі лекцій / відеолекцій та інтервʼю упродовж всього періоду навчання.

   Навчально-практична база коледжу для підготовки техніків-технологів з виробництва і переробки продукції тваринництва складається з навчально-виробничої ферми, навчальної пасіки, молочної лабораторії, ряду навчальних кабінетів та лабораторій.

   Комбінований навчальний процес із проходженням стажування у передових підприємствах (організаціях) Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Київської областей дозволяє не тільки закріпити отримані знання, а й набути практичного досвіду від найуспішніших фахівців.

  Крім бажаної спеціальності студенти можуть отримати робітничі професії «Бджоляр», «Оператор зі штучного осіменіння сільськогосподарських тварин і птиці».

  Продовжити навчання на третьому курсі Полтавського державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Сумського національного аграрного університету.

  Кожний здобувач фахової передвищої освіти має змогу самостійно обирати 25% навчальних дисциплін. Це дозволяє всім студентам реалізовувати своє бачення навчального контенту. Ви особисто складаєте свій індивідуальний план навчання, орієнтуючись на власні потреби та інтереси.

   Щоб повніше зануритись у навчання та громадську діяльність, студентське життя передбачає участь у навчально-комунікативних та суспільно значущих заходах. Творча самореалізація є одним з найефективніших способів вивчення складних тем, а громадська діяльність дасть змогу практично розвинути лідерські якості і практично застосовувати теоретичні знання. 

Запитання і відповіді

Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує.

  Мінімальний прохідний бал для першого курсу у 2023 році на бюджет – 100 (з національного мультипредметного тесту) + мотиваційний лист; для скороченого терміну навчання – мотиваційний лист.

Для вступу на 1 курс на основі ПЗСО: 

потрібно мати результати ЗНО/національного мультипредметного тесту та мотиваційний лист для бюджетної форми навчання; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

Для вступу після коледжу: потрібно мати диплом кваліфікованого робітника + мотиваційний лист на бюджет; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

   Вартість навчання залежить від форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті коледжу. Наразі вартість навчання складає: денна форма навчання – 5000 грн за рік, заочна форма навчання – 400 грн за рік.

  Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

   Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті коледжу будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

   Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

   У позаурочний час працюють спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.),

   Інформацію щодо особливостей вступу чи навчання можна отримати за телефоном

+380967891716 Наддолінна Алла Іванівна