208 Агроінженерія

208 Агроінженерія

 

 

Світ невпинно рухається вперед. Щодня з’являються нові механізми і пристосування, здатні полегшити людям життя.

Технік-механік може розібратися в сучасній техніці і технологіях, застосувати сучасні методи для вирішення конструкторських завдань.

Відділення «Агроінженерія» свою історію починає з 1948 року. Нині в лабораторіях та кабінетах сільськогосподарських машин, тракторів та автомобілів, експлуатації машин та обладнання, ремонту машин та технічного сервісу, машин та обладнання для тваринництва, в навчально-виробничих майстернях опановують секрети спеціальності «Агроінженерія» більше 130 студентів.

Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

У позаурочний час працюють предметні гуртки, спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.), гуртки художньої самодіяльності (вокальний, танцювальний, драматичний).

Значна увага приділяється питанню зв’язку освіти з виробництвом, формуванню практичних навичок майбутніх фахівців. З цією метою в коледж практикують проведення екскурсій на сільськогосподарські та переробні підприємства.

Для оволодіння робочими професіями «Слюсар-ремонтник», «Тракторист-машиніст» обладнано навчально-виробничі майстерні з токарним, зварювальним, ковальським цехами, що дозволяє забезпечити високий рівень практичних умінь і навичок.

Технологічну і виробничу практику студенти проходять в сучасних аграрних та фермерських господарствах, на передових підприємствах, з якими підписані договори/меморандуми про співпрацю («Zinka», КЕРНЕЛ, ТОВ «АгроКІМ», ТОВ «Баришівська зернова компанія» та ін.)

Після закінчення коледжу випускники мають право продовжувати навчання на третьому курсі Полтавської державної аграрної академії, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Сумського національного аграрного університету та інших навчальних закладах.

ВИПУСКНИКИ ПРАЦЕВЛАШТОВУЮТЬСЯ НА ПОСАДИ:

  • головного механіка;
  • механіків цеху;
  • завідуючих механічних майстерень;
  • майстрів з ремонту та експлуатації обладнання;
  • техніків – конструкторів технічних відділів;
  • працівників відділів підприємств логістики.