208 Агроінженерія

   Світ невпинно рухається вперед. Щодня з’являються нові механізми і пристосування, здатні полегшити людям життя.

 Технік-механік може розібратися в сучасній техніці і технологіях, застосувати сучасні методи для вирішення конструкторських завдань.

Що на вас чекає під час навчання:

Насичена навчальна програма

Лекції, практичні та семінарські заняття, курсові роботи, що дозволяє розкрити сучасні аспекти агроінженерії, які розглядаються на основі новітніх наукових даних.

Вирішення професійних ситуацій

Ви набудете практичних навичок на заняттях під час розв’язання професійних ситуацій та отримаєте досвід, необхідний для роботи.

Персональний куратор

Вам надає допомогу куратор (викладач) у вирішенні будь-якого питання протягом усього періоду навчання

Сучасні інструменти

Новітні методики у викладанні навчального матеріалу у тісному поєднанні з практикою. Залучення до тематичних лекцій стейкхолдерів.

Власний графік навчання

Ви отримаєте знання в навчальних лабораторіях, на підприємствах, а також зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік. Особисто поспілкуватися з викладачем в Google Meet.

Викладачі-практики

Вас навчатимуть висококваліфіковані викладачі, провідні спеціалісти, які мають досвід роботи на підприємствах. Ви опановуєте тонкощі знань, які зможете закріпити на лабораторних заняттях, підтвердити під час проходження практик та у формі інформальної освіти.

Хто вас навчатиме:

Наші переваги:

   Навчальна програма дозволить Вам отримати всі базові знання з технічних дисциплін

  Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

  Кожний здобувач фахової передвищої освіти має змогу самостійно обирати 25% навчальних дисциплін. Це дозволяє всім студентам реалізовувати своє бачення навчального контенту. Ви особисто складаєте свій індивідуальний план навчання, орієнтуючись на власні потреби та інтереси.

   У позаурочний час працюють предметні гуртки, спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.), гуртки художньої самодіяльності (вокальний, танцювальний, драматичний).

  Ви маєте можливість пройти виробничу практику та ознайомитися з роботою передових підприємств області

  • Атестат про повну загальну середню освіту (для випускників БЗСО);
  • Диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка.

  Для оволодіння робочими професіями «Слюсар-ремонтник», «Тракторист-машиніст» обладнано навчально-виробничі майстерні з токарним, зварювальним, ковальським цехами, що дозволяє забезпечити високий рівень практичних умінь і навичок.

  Продовжити навчання на третьому курсі Полтавського державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Сумського національного аграрного університету.

  • Тракторист-машиніст категорії «А1», «А2»;
  • Водій автотранспорту категорії «В» і «С».

Запитання і відповіді

   Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує.

  Мінімальний прохідний бал для першого курсу у 2023 році на бюджет – 100 (з національного мультипредметного тесту) + мотиваційний лист; для скороченого терміну навчання – мотиваційний лист.

Для вступу на 1 курс на основі ПЗСО: 

потрібно мати результати ЗНО/національного мультипредметного тесту та мотиваційний лист для бюджетної форми навчання; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

Для вступу після коледжу: потрібно мати диплом кваліфікованого робітника + мотиваційний лист на бюджет; для вступу на контракт – мотиваційний лист.

   Вартість навчання залежить від форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті коледжу. Наразі вартість навчання складає: денна форма навчання – 5000 грн за рік, заочна форма навчання – 400 грн за рік.

  Студенти забезпечуються гуртожитком, де працює студентське самоврядування.

   Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті коледжу будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.

   Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.

   У позаурочний час працюють спортивні секції (волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс та ін.),

   Інформацію щодо особливостей вступу чи навчання можна отримати за телефоном

+380967891716 Наддолінна Алла Іванівна