18 квітня 2023 року у м. Лубни відбулися спортивні ігри Полтавщини серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти з футзалу (фінал). У фіналі зустрілися команди м. Лубни (Лубенський лісотехнічний фаховий коледж), Обласний коледж «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» та збірна команда ВСП «Березоворудський фаховий коледж ПДАУ» і ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ».

Змагання проходили в напруженій спортивній боротьбі. Команди демонстрували гарні футбольні комбінації та командний пресинг. Кращими гравцями у збірній команді ВСП «Березоворудський фаховий коледж ПДАУ» і ВСП «Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж ПДАУ» були: Мусієнко Данило (1 гол), Дубок Артем група 1а-128 (3 голи), Дубок Назар група 1мс-136 (4 голи), П’ятницький Денис (1 гол).

Вітаємо студентів з успішним виступом у фінальних змаганнях. Зичимо гарних успіхів у навчанні, високих спортивних результатів та Перемоги для України!

Від admin