Вітальне слово директора

Відступ першого рядка

 

 

Шановні відвідувачі!

Вітаю Вас на сайті ВСП “Березоворудський фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету”!

Легкокрилим птахом пролітають роки. І ось нашому рідному коледжу вже 90 років. Поважний вік для навчального за­кладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні ВСП «Березоворудський фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» – престижний освітній заклад і окраса Полтавщини, міцна база аграрної системи України, яка готує кваліфікованих фахівців для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей з міцними теоретичними знаннями і практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників. Тисячі студентів, котрі його закінчили, сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.

Життя коледжу – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве та корисне дозвілля: науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська робота, гуртки, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи, зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання, конкурси – і звичайно, перемоги.

Щороку студенти коледжу посідають призові місця у міжнародних та всеукраїнських, науково-практичних конференціях, всіляких чемпіонатах інтелектуалів.

Саме з такого розмаїття подій і складається нетлінна історія коледжу. Мабуть, таким і має бути життя сучасного навчального закладу – оснащеним новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щи­рими переживаннями.

Зберігаючи традиції та впроваджуючи інновації, коледж є гарантом якісної професійної освіти, що забезпечує можливість кар’єрного росту випускників та визначення гідного місця в суспільстві.

Наша головна мета – це постійне зростання якості знань та рівня професійних компетентностей випускників коледжу. Ми вважаємо своїм першочерговим завданням формування у студентів таких особистих якостей та здібностей, які допоможуть їм стати успішними у професійному житті – вміння ставити цілі та досягати їх, здатність до аналізу власної діяльності та можливість зробити її гнучкою залежно від виникаючих умов і обставин, психологічну стійкість, вміння знаходити спільну мову з іншими людьми та вибудовувати з ними продуктивну комунікацію, прагнення до професійного самовдосконалення та кар’єрного зростання.

Ми розуміємо, що на сьогодні коледжу недостатньо мати відоме ім’я та історію, тому що в сучасних умовах навчальні заклади вимушені конкурувати між собою у «боротьбі» за абітурієнта.

Для досягнення успіху у цьому напрямі слід вже сьогодні забезпечити прискорений, випереджаючий розвиток освіти, організувати навчально-виховний процес у коледжі з урахуванням сучасних досягнень національної та світової науки, педагогічної теорії і практики, новітніх педагогічних та інформаційних технологій.

І ми докладемо усіх зусиль, щоб науковий та інтелектуальний потенціал, сучасна матеріально-технічна база коледжу гідно відповідали на всі вимоги часу.

Наш 90-річний ювілей – не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчалися. Адже ВСП «Березоворудський фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» – це не тільки приміщення та стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, а також ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті студентів та колег, і викладачі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Діяльність кожного з них – це золоті сторінки історії коледжу.

Я вдячний сьогоднішнім нашим студентам за їхню працю, за усміш­ки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожному з них світить сонце, вони всі – талановиті, ерудовані, демократичні й розкуті. Це – наша гордість.

Дякую колегам-викладачам за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Дякую всім спеціалістам, технічним працівникам – їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.

Велике спасибі батькам студентів! Тісний зв’язок з ними, щире спілкування дають можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання їхніх дітей.

Рідний коледже, велика родино!

Віншую твою радість, що збираєш до свого порогу викладачів, випускників усіх поколінь як ознаку Духовності, Соборності і Єдності.

Усім нам мирного неба, невпинного руху вперед до розбудови нашої незалежної держави, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі.

Нехай людська шана буде подякою всім нам.

Василь Краснюк,

директор ВСП «Березоворудський фаховий коледж

Полтавського державного аграрного університету»